Skip to main content

Nauji butai Vilniuje ieško naujų savininkų

Tikriausiai nieko nėra maloniau, nei gyventi naujos statybos bute. Vien apsidarius ir supratus, kad tos nykios ir šiuo metu dar statybiniais dažais trenkiančios sienos netrukus bus Jūsų nuosavybe kelia begalinį jaudulį. Po kurio laiko pradedant rinkti naujus sienų dažus, rozetes, grindis, baldus ir galiausiai stalo padėkliukus liks tas pats susijaudinimas. Juk viskas nauja, viskas kurta su meile ir didžiuliu susižavėjimu. Kaip sakoma „savas butas yra savas“ ir niekas jo nepakeis.

Retas kuri skuba keisti naujai įsirengtą butą kitu. Nebent tokio tipo nauji butai Vilniuje pasirodo turintys tam tikrų trūkumų ar tiesiog nebetinka lokacija mieste, nes pakeitėte darbą ar vaikas pradėjo lankyti kitame rajone mokyklą. Visgi lietuviai įpratę būstą sau pirkti ne vieneriems metams, nes kitu atveju tikrai vargina kraustynės, daiktų nešiojimai, dėliojimai ir naujų vietų suradimai. Visgi didžioji dauguma vilniečių, nors ir trumpą laiko tarpą pagyvenę naujos statybos bute, daug mieliau keičia jį į tik į tokios pat ar dar naujesnės statybos nekilnojamo turto objektą. Jeigu ir Jus vilioja nauji butai Vilniuje, tai tikriausiai tokius pat jausmus būsite išgyvenę arba šiuo metu patiriate.

Butai, kurie yra pastatyti visai neseniai ir skaičiuoja vos tik kelis metelius, tikrai turi daug privalumų. Rečiau yra susiduriama su trūkumais, nors jų taip pat gali būti. Nežinia kam gali nepatikti besikuriančios jaunos šeimos ar gyvenantys jauni, kūrybiški bei kupini gyvenimo džiaugsmo jauni žmonės, nes būtent jei yra naujų butų Vilniuje savininkai. Žinoma, būna ir išimčių. Senjorai, pardavę savo senąjį būstą, nusprendžią jį pakeisti naujos statybos butu. Juos taip pat gali suvilioti naujos rekuperacinės sistemos, požeminės parkavimo vietos bei nauji sandėliukai po namu, dviračių laikymo vietos, moderniai suprojektuotos erdvės būste bei naujai įrengtas kiemas. Tokius namus patikimai valo, prižiūri bei administruoja dažniausiai tuo užsiimančios įmonės, todėl su šiomis problemomis irgi neteks susidurti. Kadangi nauji butai Vilniuje statomi labai intensyviai, tai tikrai „šviežutėlį“ nekilnojamo turto objektą sau galite surasti ir Jūs.