Skip to main content

Tinkamas telefono dydžio pasirinkimas

Telefonų dydžiai labai varijuoja tad svarbu rasti tokį, kuris Jums labiausiai tinka. Žinoma, dydis neturėtų būti tik vienas iš vertinamų kriterijų, tačiau, visgi, bent jau vienas iš – būtinai.

Be gero telefono – nei iš vietos 

Galite įsivaizduoti savo gyvenimą be telefono? Galvojame, kad ne, kadangi šiais laikais tai yra ne tik skambinimo priemonė, tačiau ir daiktas, kuris skirtas info ieškojimui, greitam darbų atlikimui, taip pat – naudojamos įvairios programėlės, kurios palengvina gyvenimą ir tuo pačiu suteikia galimybę darbus atlikti greičiau, paprasčiau ir našiau.

Dydis – svarbus, bet ne svarbiausias 

Žinom, renkantis mobiliuosius reikia vertinti ne tik dydžius, kadangi tai yra vienas iš daugelio niuansų, kuris turi būti apgalvojamas. Svarbiausia žiūrėti technines charakteristikas ir tuo pačiu pasirūpinti priedais, kurie suteikia sistemai daugiau funkcionalumo, garantuoja, kad viskas iki mažiausių smulkmenų bus sutvarkyta pagal poreikius.

Nėra namuose kompiuterio?

Kadangi šiais laikais telefonai vis didėja, natūralu, kad atsiranda ir didesnis poreikis juos naudoti vietoje kompiuterio. Tai labai puikiai atskleidžia statistika, kuri išduoda, kad vis daugiau žmonių naršo telefonu, o ne kompiuteriu. Žinoma, tam reikalingas didesnis ekranas, kadangi tokiu atveju info ieškojimas tampa patogesnis. O įvertinus tai, kad vis dažniau ne tik naršoma, tačiau net ir filmai žiūrimi per telefoną – paskatina įsigyti didesnius, funkcionalesnius ir labiau Jūsų poreikius patenkinančius variantus.

Saugumas ir telefono dydis

Kadangi šiais laikais mobilieji dažniausiai nešiojami kiekvieną dieną nuo ryto iki vakaro, natūralu, kad vertinamas saugumo aspektas. Paprasčiausiai tikimasi, kad tai yra daiktas, kuris neduš, o nukritęs ant žemės – išliks funkcionalesnis.

Kadangi mažų telefonų ekranai taip pat yra gana maži, natūralu, kad tokiu atveju nukritus yra didesnė tikimybė, kad jie išliks tokie pat funkcionalūs, juolab, kad ekrano suskaldymo išlaidos bus mažesnės. Šiuo atveju, žinoma, labai svarbu pasirūpinti ir geru dėklu, kuris greitina ir sistemina darbus.

Tinkamas telefonas gali labai pagerinti gyvenimo kokybę, tad skirkite daugiau dėmesio pasirinkimui ir kasdien kišenėje nešiokite tik geriausios kokybės telefoną, kuris padės Jums atlikti darbus.

Tomas Morkūnas

IT antuziastas ir apžvalgininkas, įvairių panašios tematikos projektų bendraautorius