Skip to main content
samsung galaxy note 4

Samsung Galaxy Note 4 – verslo klasės išmanusis

Jau 2011 metais Samsung pristatė pirmąjį Note išmanųjį telefoną, kuris daugelį nustebino savo neįprasto dydžio lietimui jautriu ekranu. Šiandien jau galime pasidžiaugti naujausiu Note 4, kurio esminius privalumus pabrėšime šioje apžvalgoje.

Dizainas

Šiomis dienomis Note 4 5.7 colių, 1440 x 2560 raiškos Super AMOLED ekranas išmaniųjų telefonų rinkoje jau nieko nenustebins, todėl patys telefono gabaritai (153.5 x 78.6 x 8.5 mm) nėra drastiški (lyginant akivaizdžius skirtumus atsiradus pirmajam Note). Nepaisant jo dydžio, telefoną itin patogu laikyti rankoje. Šoniniai Note 4 apvadai (pagaminti iš tamsaus aliuminio, kampai šiek tiek paaštrint) – pagrindinis dizaino elementas, sukuriantis solidaus telefono jausmą, o galinė telefono dalis yra pagaminta iš odą primenančio plastiko. Todėl šios detalės suteikia prabangos pojūti ir dar didesnį patogumą / stabilumą laikant rankoje.

Taip pat verta paminėti,  kad Samsung, skirtingai negu kai kurie kiti gamintojai, vis dar leidžia pakeisti bateriją (nėra integruota kaip daugelyje naujesnių modelių), galinį dangtelį ir įdėti MicroSD kortelę praplečiant vidinę atminti (kas yra labai svarbu didžiajai daliai vartotojų).

note 4 note 4 dizainas

Dėka šio dizaino mažai tikėtina, jog norėsis naująjį Note 4  įvilkti į įdėklą. Nors samsung galaxy s5 deklai itin greitai išpopuliarėjo, tačiau didesnės įstrižainės ekranas sunkiai įsivaizduojamas papildomame dėkle.

Ekranas

Samsung Galaxy Note 4 turi tikrai ne mažą 5.7 colių, ~515 ppi Super AMOLED ekraną, kurio raiška – QHD arba kitaip – 1440 x 2560. Tokios raiškos ekraną turi net ne kiekvienas monitorius, o maksimalus jo ryškumas siekia net 750 nitų. Ekrano specifikacijos nėra tik teoriškai gražiai skaičiai. Realiai ilgesnį laikotarpį naudojantis šiuo išmaniuoju telefonu, visi kitų išmaniųjų telefonų ekranai atrodys prastesni ir nebesinorės prie jų sugrįžti. Naršymas internete, nuotraukų bei kitos medijos peržiūra tokios charakteristikos ekrane – tikras malonumas.

„Galaxy Note 4“ ekranas yra neabejotinai geriausias rinkoje ir aplenkė visus konkurentus. Stulbinamas detalus, ryškumas ir natūralios spalvos.

Akumuliatorius

Akumuliatoriaus tarnavimo laikas, tai  dar viena stiprioji Galaxy Note serijos pusė. Note 4 turi 3220 mAh talpos bateriją su Qualcomm Quick Charge 2.0 palaikymu, kuris leidžia vos per 30 minučių pakrauti Note 4 nuo 0% iki 60%. Šį išmanųjį telefoną intensyviai naudojant 5-8 val per dieną, akumuliatoriaus pakanka iki 2 parų. Taigi, galima teikti, kad rezultatai tikrai puikūs ir įprastai naudojant išmanųjį telefoną pagal visas jam skirtas paskirtis, turėtų pilnai pakakti 1-2 dienas.

Išvados

Samsung Galaxy Note 4 tikrai puikus verslo klasės išmanusis telefonas su įspūdingu ekranu, puikia akumuliatoriaus ištverme ir solidžiu dizainu. Tai geras pasirinkimas visiems, kurie išmanųjį telefoną naudoja ne tik skambučiams ar el. laiškų skaitymui.

Originalus straipsnis pirmą kartą buvo publikuotas android24.lt

Tomas Morkūnas

IT antuziastas ir apžvalgininkas, įvairių panašios tematikos projektų bendraautorius