Skip to main content

Kaspersky antivirusinė programa

Kaspersky Lab – vienas iš žinomiausių kibernetiniam saugumui skirtų produktų gamintojų. Šios kompanijos antivirusinės programos pasižymi daugybe funkcijų. Kai kurie sprendimai pritaikyti verslui, namams ar orientuotos į vaikų saugumą internete. Nusipirkti šias programas itin lengva – Kaspersky antivirusinė programa internetu įsigyjama iš oficialių šių programų platintojų. Svarstantiems, ar verta diegti šią antivirusinę programą, pateikiame pagrindines Kaspersky antivirusinės programos savybes.

  • Virusų blokavimas

Virusų ir jų poveikio yra daugybė rūšių. Kai kurie virusai registruoja klaviatūros klavišų paspaudimus, kiti veikia kaip šnipinėjimo programos. Bet kuriuo atveju, viruso tikslas – pasisavinti asmens duomenis ir juos panaudoti savanaudiškiems tikslams. Kaspersky antivirusinė programa blokuoja visų tipų virusus ir neleidžia jiems užvaldyti kompiuterio.

  • Kameros apsauga

Dažnai kibernetiniai įsilaužėliai taiko neteisėto prisijungimo prie kompiuterio kameros būdą. Prieiga prie kompiuterio kameros būna ilgo neteisėto veikimo proceso pradžia. Kai kuriais atvejais vykdomas ir asmenų stebėjimas namuose, o gauti duomenys panaudojami kuriant turto užvaldymo ar kitus planus. Kaspersky antivirusinė programa blokuoja neteisėtus bandymus prisijungti prie internetinės kameros.

  • Asmens duomenų apsauga

Asmeniniai duomenys, slaptažodžiai – tai informaciją, kurią labiausiai reikia saugoti nuo pašalinių asmenų. Deja, programišiai išranda vis naujų būdų kaip šiuos duomenis pasisavinti. Antivirusinė programa Kaspersky, papildyta specialiomis technologijomis, kurios sukuria maksimalią asmeninių duomenų apsaugą.

  • Finansinių operacijų apsauga

Kai kurios įsilaužėlių programos pritaikytos bankinių mokėjimų, atliekamų internetu, duomenų nuskaitymui. Kaspersky antivirusinė programa turi funkcijas, kurių pagalba internetinių mokėjimų metu įvedamos informacijos neįmanoma nuskaityti. Slaptažodžiai, banko prisijungimo duomenys maksimaliai apsaugomi nuo bet kokio neteisėto poveikio.

Tai pagrindiniai šios antivirusinės programos privalumai. Be šių, gali būti ir kitų funkcijų. Pavyzdžiui, kai kurie Kaspersky Lab produktai orientuoti į vaikų apsaugą ir atlieka vaikams skirtos apsaugos funkcijas.