Skip to main content

Kada SEO rezultatai pasiekiami lengviau ir greičiau?

Tai, kiek laiko užtruks iškelti svetainę į pirmuosius Google puslapius yra labai individualus klausimas. Tad jei SEO paslaugos jums siūlomos su garantija, kad rezultatai bus matomi jau pirmomis savaitėmis, verta suabejoti šių pažadų pagrįstumu. Na, o mes supažindinsime kokiais atvejais SEO rezultatai gali būti greičiau pasiekiami.

Kai jūsų versle nedidelė konkurencija

Kuo mažesnė konkurencija jūsų verslo aplinkoje, tuo greičiau ir lengviau gali  būti pasiekiami rezultatai. Žinoma, tai nereiškia, kad SEO paslaugos atsipirks ir duos naudos jau pirmomis savaitėmis. Tačiau palyginus su didelio konkurencingumo verslu, laukti rezultatų reikės žymiai trumpiau.

Kai svetainė jau dabar užima neblogas pozicijas

Kalbant apie greitesnius rezultatus labai svarbu kokią poziciją užima svetainė dar tuomet, kai tik pradedamos teikti SEO paslaugos. Natūralu, kad iškelti svetainę iš trečiojo Google puslapio į pirmąjį užtruks žymiai trumpiau nei pasiekti pirmas pozicijas būnant dešimtame Google puslapyje.

Kai svetainei reikia mažai vidinio SEO pokyčių

Jei svetainės Meta duomenys tvarkingi, nėra neveikiančių nuorodų, o turinys taip pat pritaikytas paieškos rezultatams, SEO specialistui reikės skirti mažiau laiko ir orientuotis tik  į išorinio SEO veiksmus. Tuomet, kai SEO paslaugos jau buvo teikiamos anksčiau ir svetainė yra techniškai tvarkinga, kartais pakanka tik atgalinių nuorodų generavimo ir keletos atnaujinimų.

Kai SEO atlieka komanda žmonių

Optimizuoti svetainę nėra vienadienė ir greitai įvykdoma užduotis. SEO paslaugas apima visa aibė skirtingų procesų, kurie žymiai greičiau įgyvendinami, kuomet dirba komanda specialistų. Tad šiuo atveju geriausia rinktis agentūrą, kurios veikla yra profesionalios SEO paslaugos. Tokiose įmonėse dažniausiai kiekvienas specialistas atlieka savo darbą, todėl viskas vyksta greičiau ir sklandžiau.

Be šių aplinkybių SEO rezultatai taip pat priklauso nuo specialistų kompetencijos ir profesionalumo. Mėgėjai dažnai gali pasiūlyti mažesnę paslaugų kainą, tačiau žinių trūkumas ne tik priverčia ilgiau laukti matomų rezultatų, bet kartais dėl daromų klaidų rezultatai tampa apskritai sunkiai pasiekiami. Tad norint greitesnės ir garantuotos SEO naudos, atkreipkite dėmesį ir į tai, ar SEO paslaugos jums teikiamos patyrusių specialistų.